Sayıların rehberliğinde yürümek…

Sayıların rehberliğinde yürümek…
Sayılar, yaşam boyu bizim her alanımızda var olmaya devam eder.Onlarsız hiçbir şekilde hareket etme olasılığımız yoktur.
Varlık, dünyaya bir saat diliminde gün, ay, yıl diliminde sayıların içerisinden gelir. Yaşamı boyunca sayılar hep önündedir. Bu süreç, doğumdan ölüme kadar devam eden bir döngüdür. Dünyaya gelir, büyür, evlenir, çocuk sahibi olur.
Her bir eylem bir tarih, saat ve zaman diliminde gerçekleşir.
Bu zaman diliminde ise sayıların önemi büyüktür. Başlangıç yaptığınız tarihler, imza attığımız tarihler, mezun olduğunuz gün, evlendiğiniz gün, belki de boşandığınız gün her birinin bir anlamı ve özelliği vardır. Aylar, yıllar ve günler hatta saat dilimleri… Yaşam size evrenin çalışan döngüsüyle gelir.
Varlık, bunu farkına varıp bu sayıların verdiği mesajları kavradığında ise herşey bir düzen üstünde yürümeye başlar.
Numerolojide benim en çok önem verdiğim konulardan biri; sayıların her yıl bir müfredatı bize yaşatmasıdır. Şöyle ki; siz bu yıl kaçıncı yılı yaşadığınızı hesapladığınızda önünüze bir tablo çıkar. Ve siz bu tablo üzerinden o yıl yaşayacaklarınızı daha kolay şekillendirir. Daha farkındalık içerisinde yol alırsınız.
Bunu bir örnek ile belirgin hale getirelim.Bu yıl numerolojik olarak yaptığımız hesap sonucu sizin 8. yılınız ise yaşayacaklarınız finansal olarak paranın çoğaltılması, miras davaları, mal ve kapital ile ilgili tüm işleri kapsar.
Burada altını çizmek istediğim bir konu ise bir önceki yıl ya da bir sonraki yıl para, finans ve benzeri işler ile hiç ilgilenmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece bu yıl, bu konularda daha başarılı, daha akıcı ve kolaylaştırıcı eylemler gerçekleştirirsiniz. Parayı yönetir, büyütür ve kazanç hanenize artı eklersiniz.
Numeroloji, hayatın her döngüsünde ayrı bir ivme, ayrı bir handikap ile size katlanarak gelen bir gelecek sunmak için vardır.
Numeroloji bir ‘fal’ ya da benzeri hurafe değil, bildiğiniz matematiksel bir hesap üzerinden hayatınıza yön vermektir. Ayrıca Numerolojiyi öğrenmek için Matematik profösörü olmak gerekmemektedir. Sayılara ilgi duyan, hayatında farkındalık yakalamak ve bunu etrafı ile paylaşmak isteyen herkesin öğrenebileceği bir çalışma şeklidir.
Hayatınıza Numerolojiyi soktuktan sonra yaşam şekliniz ve bakış açınız değişecek, sayıların rehberliğinde daha hızlı büyüyerek başarı merdivenlerini her alanda ve her konuda çıkacaksınız…”Hayat size katlanarak geldiğinde buna karşı duyarsız, kayıtsız kalmamalısınız”
Jüpiterinkızı 
Serpil Berat TEZGÖRNumeroloji &Astroloji