Numeroloji

SERPİL BERAT TEZGÖR

Jüpiterinkızı / Numeroloji – Dinleme Koçu

İstanbul doğumluyum. 2 çocuk annesiyim.

35 yıl esnaf olarak Karen süsleme organizasyon şirketi ile faaliyet gösterdim. Bu süre içerisinde de birçok sivil toplum kuruluşu, STK platforumda gönüllü ve bağımsız Kadın Aktivist çalışmalarında bulundum.

İşletmem için çalışırken; güçlü müşteri ilişkileri ve sonuç odaklı çalışabilme, eş zamanlı görevleri yürütebilme, satış – pazarlama stratejileri (ürün odaklı), esnek çalışma saatlerine uyumlu, network ağ oluşumu, yönetimi, organizasyonu, iş plan eğitimi (iş yeri stratejili kişisel gelişim), insan ilişkilerinde yönlendirme, liderlik vasıflarının kullanılması gibi üst başlıkları kapsayan her biri sertifikalı eğitimler aldım.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin ilk Kadın Esnaf Kurulunda Başkan Vekilliği yaptım.

10 yaşımda (1975’li yıllar) esnaflıkla tanıştım. 2013-2014 yılları içerisinde 35 yıllık esnaflığıma işletmemi kapatarak son verdim.

2009 yılında tanıştığım Networkmarketing tecrübemle, 2014-2015 yılları arasında kısa süreliğine bir network firmasında eğitim müdürlüğü yaptım. Bu arada da tüm Türkiye’de kadın istihtamına yönelik bir deneyime sahip oldum.

2015 yılının ortaların da ise Numeroloji ile tanışarak hayat yolunda farkındalık kazandım. Burada altını çizmek istediğim “Numeroloji” alanında eğitim veren ve numerolojiye bütün bakan) bir kurum, kuruluş bulunmamaktadır.

Bu süre içerisinde, yüzlerce Numeroloji yorumu ve açılımı yaparak ilerledim. Daha sonra 2016 yılında devam eden Numeroloji çalışmalarıma Oğuzhan Ceyhan Ekolü’nden Karma Astroloji eğitimi alarak, Numeroloji ile Astrolojiyi sentezleyerek varlığın yaşam sarmalında farkındalık ile yoluma daha farklı bir açılım ile devam ettim.

Bu çalışmalar, spritüel boyutta bir dizi eğitimi de hayatıma katmama vesile oldu. Aldığım eğitimlerden birisi de 8 modül olan “Louise Hay Düşünce Gücü ile Şifa ” çalışmasıdır. Daha sonra eksikliğini gördüğüm Kişisel Gelişim eğitimi ile de Numeroloji olan alanımın diğer bölümünü “Dinleme Koçu” olarak tamamladım…

Halen Numeroloji ve Astroloji alanında Danışmanlık, Numeroloji Eğitimi, Dinleme Koçluğu, Mini Mandala meditatif workshopları ile hayat yolunda ilerleme kolaylığı, workshop, bireysel – toplu etkinlik, mini salon çalışmaları ve şehir dışı etkinlikleri ile kişi ve kurumlara hizmet vermekteyim.