Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Seda Bağcan ile Bireysel Seanslar

Sevgili BİRartıİKİ dostları, merhaba…

Dünya müzik otoritelerince ”Mantra müziğinin cenneten gelen sesi” olarak adlandırılan Seda Bağcan ile Aralık ayında, İzmir’de, atölyemizde yeniden birlikteyiz.

Bağcan’dan SCIO, Reconnective Healing, Reconnection, İmza Hücresi bireysel seanslarının almak isteyenlerin, randevu için aramalarını rica ediyoruz.

”Paylaşarak çoğalıyor, sevgiyle büyüyoruz”

Tarih: 29 Kasım-2 Aralık 2019
Yer: BİRartıİKİ Atölye, 1440 Sok, No: 14/1 Uras Apt. Alsancak İzmir
Randevu için: 0 530 011 33 44

SCIO QUANTUM BIOFEEDBACK

SCIO Quantum Biofeedback cihazı, Nasa’da görev almış fizikçi ve tıp doktoru olan Profesör Bill Nelson tarafından geliştirilmiştir.

SCIO Quantum Biofeedback kuantum fiziği, matematik bilimi, fraktal dinamik bilgisi, alt uzay teorisi, elektronik ve bilgisayar mühendisliğinin birleştiği mucizevi bir tamamlayıcı tıp aletidir.
İçerdiği tedavi yöntemleri: Naturopati, homeopati, akupunktur, refleksoloji, renk terapisi, NLP, Rife rezonansı ve biorezonansdır. Doğal şifaya eşsiz bir sinerji sağlamak için metafizik konularda ileri seviyede bilgi girilmiştir.

Aynı anda 55 parametre ile saniyenin 1/100 lük taramalarıyla yaklaşık 4 dakika içerisinde 10.000 ayrı titreşim ölçülerek vücudun fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal yönleri her yönden algılanır. Ölçümlerde bedendeki tüm doku, organ, vitamin, mineral, enzim, peptid, amino asit, toksin ve alerjenler ile bunlar arasında bedende uyumsuzluk ve buna bağlı zayıflık yaratan tüm süreçler listelenir.

RECONNECTIVE HEALING

Kanser, AIDS’e bağlı hastalıklar, beyin felci, doğuştan gelen sakatlıklar, kronik yorgunluk sendromu ve birçok ciddi hastalıklarda mucizevi destek sağlayan yeni bir şifa frekansıdır.

Dr. Eric Pearl (Amerika) tarafından bulunmuş, seminerler ve workshoplar aracılığı ile tüm dünyada yaygınlaşmış olan Tekrar Bağlantı Şifası’nın (Reconnective Healing), 70 değişik ülkede 70.000’i aşkın uygulayıcısı bulunmakta ve dünyanın heryerinde mucize etkileri gözlenmektedir.
Reconnective Healing, DNA aktivasyonu sağlayarak kişinin bağışıklık sistemini güçlendirir, stresten arındırır, toksinleri temizler, enerji seviyesini ve bedenle iletişimi artırır, bedendeki enerji meridyenlerinin temizlenmesini sağlayarak fiziksel dengenin artışına destek olur.

Bu seansı almak için kişinin fiziksel bir rahatsızlığı olması gerekmez. Hayatında tıkandığını hisseden, hayat yolunda olmadığını düşünen, hayatının değişik alanlarında fiziksel, mental, duygusal veya spiritüel şifalanmaya ihtiyaç duyan herkese şifa seansı alması tavsiye edilir.

RECONNECTION – Tekrar Bağlantı

Toplam 45’er dakikalık 2 seanstan oluşan Tekrar Bağlantı (Reconnection), Tekrar Bağlantı Şifası’ndan farklı bir amaç taşır. Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing) nın niyeti fiziksel, mental, duygusal veya spiritüel şifa vermek, Tekrar Bağlantı (Reconnection) da ise; kişiyi, dünyanın “axiatonal kafesi” ile yeniden temasa geçirmektir.
Her iki terapiden tam anlamıyla yararlanabilmek için, ayrı zamanlarda yapılmalı / deneyimlenmelidir. Tekrar Bağlantı (Reconnection) terapisi, insanların fiziksel yapıları yanında duygusal, zihinsel yapılarını da iyileştirir ve hayatlarına yeni bir yön, yeni bir anlam katmalarına yardım eder.
Bu terapi sonrası, kişilerin hayatlarında; pekçok hastalığın iyileşmesi, hayat yollarında olmayanların, hayat yollarına doğru hızla sıçrayışları, genelde bir rahatlık, sorunlara karşı büyük bir hakimiyet, hayata daha fazla güvenme, bazı bilinmeyen yeteneklerin keşfi gibi çarpıcı değişiklikler gözlemlenmektedir.

SIGNUTURE CELL HEALING – İmza Hücrsi

Beyin Epifizinde bulunan İmza Hücresi’ne enerjiyi odaklayarak yapılan bir şifa türüdür.
İmza Hücresi, mükemmel hücresel yapımızı ve orjinal mavi kopyamızı barındıran bir hücredir. Bu hücrenin uyandırılması mükemmel sağlığımıza bir geri dönüş olduğu gibi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarımız arasındaki dengeyi kurmamıza yardımcı olur. Bu terapi ile pekçok hastalığın iyileşmesi yanında, beyinsel fonksiyonlarda ve sağ ve sol loblarının kullanım bölgelerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. “Lemurya Bilgileri”ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı, Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir öğreti olan İmza Hücresi, çok etkili bir şifa türü olup korkunun olmadığı eterik vücudumuzun uyanmasına ve 5 duyunun ötesine geçmemize yardımcı olur.

Etkinliği paylaş

Detaylar

Tarih:
29 Kasım 2019
Saat:
12:15 - 18:30
Etkinlik Kategori:

Organizatör

BİRartıİKİ
Telefon:
0530 011 3344
E-posta:
info@birartiiki.com info@bollukbereketfestivali.com

Mekan

BİRartıİKİ Atölye
1440 sokak no:14/1, 35220 Alsancak, Konak
İzmir, 35220 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0530 011 33 44
Website:
Mekan Websitesi görüntüleyin.