Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

8. BOLLUK BEREKET FESTİVALİ

Sevgili dostlar, merhaba…

Bu yıl, uluslararası kimlikle sanal portala taşınan Bolluk Bereket Festivali’ni, 22 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında ‘’Yeniye Kucak Aç” sloganıyla gerçekleştiriyoruz.

Dünya genelinde katılımcıyı ağırlayacak olan Festival, artık internet erişimine sahip herkese bir tık kadar yakın.

BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi tarafından, kişisel gelişim dünyasındaki gelişmeleri ve yenilikleri paylaşmak amacıyla bu yıl sekizincisi düzenlenen Bolluk Bereket Festivali, tüm dünyanın içinden geçtiği bu özel süreçte ‘’Sevgi’’nin, ‘’Paylaşma’’nın, ‘’Dönüşüm’’ün, ‘’Hatırlama’’nın, ‘’İçe Dönme’’nin ve ‘’Doğaya saygı duyma’’nın önemine bir kez daha dikkat çekerek, herkesi YENİYE KUCAK AÇmaya davet ediyor.

‘’Paylaşarak çoğalma, sevgiyle büyüme’’ amacını hep canlı tutan Atölyemiz, alandaki temsilcilerin verdiği destekle festival kapsamında, sektör uzmanlarını meraklılarıyla sanal ortamda buluşturuyor.

Festival, bu yıl, özellikle içinde bulunduğumuz süreçte, evden eve, gönülden gönüle, birbirimize destek vermek, paylaşmak hedefiyle yola çıkıyor.

Online yayınlarla instagram, facebook, youtube ve zoom üzerinden
gerçekleşecek olan 8. Bolluk Bereket Festivali, 1 ay boyunca sohbet, meditasyon, konser, dinleti, astroloji, dans, yoga, mandala, nefes, farkındalık ve #evdekal desteğine pencere açacak pek çok konu ve konuklarıyla sizlerle olacak.

Haydi, YENİyi hep birlikte kucaklayalım…

”Paylaşarak çoğalıyor, sevgiyle büyüyoruz”

Etkinliği paylaş

Detaylar

Başlangıç:
23 Nisan 2020
Bitiş:
23 Mayıs 2020
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etkinlik

Organizatör

BİRartıİKİ
Telefon:
0530 011 3344
E-posta:
info@birartiiki.com info@bollukbereketfestivali.com