HEALY WELLNESS

Enerjetik Sağlık ve Denge için Giyilebilir Cihaz Yaşam için daima doğru frekans
Healy, vücudunuzun belirli alanlarını uyarmak için ayrı ayrı belirlenmiş frekanslar kullanan bir yaşam tarzı ve sağlık için giyilebilir bir cihazdır. Healy, seçili frekans programlarının düzenli kullanımıyla, hücre zarı gerilimini doğal bir seviyeye getirmeyi destekleyebilir. Bu çok yönlü küçük cihaz, enerjetik dengenizi, canlılığınızı ve genel sağlığınızı desteklemeye yardımcı olan frekans programları içerir. Vücudunuzdaki Hücreler; Bir hücre, vücudunuzun her organındaki en küçük yapı taşıdır. Vücudunuzda yaklaşık 70 trilyon tane var, yani 70 milyon tane milyon! Vücudunuzdaki hücre sayısı dünya nüfusunun 14.000 katıdır! Hücreler elbette amaçlarına göre özelleşmiştir, ancak hücrenin temel “modeli” her zaman aynıdır (bu arada bitkilerdekiler, hayvan ve insanlarınkine çok benzer).

Vücudunuzdaki her hücre, DNA’da depolanan aynı modele sahiptir. Her hücre yaklaşık 3 gigabayt veri hafızasına sahip olup, tüm diğer vücut hücreleri için bu modelin tamamını içerir. Genetik bilgiyi depolamak için bunların yaklaşık yüzde 3’ü kullanılır; hücrede kalan depolama alanının amacı büyük ölçüde anlaşılmamıştır. Hücre Çekirdeği; Hücrelerinizin her birinin yapısı ve içsel işlevi büyük ölçüde aynıdır. Patron olarak hücre çekirdeği, enerji santralleri olarak mitokondri, enerji depolaması için ATP, bağırsak olarak endoplazmik retikulum, enzim üreticisi olarak Golgi cisimciği ve her şeyi bir arada tutan dış kabuk olarak hücre zarı bulunur. Her bir hücrenizin kendi metabolizması vardır: su, besin maddeleri ve oksijen içeri girmeli, metabolik ürünler de çıkmalıdır. Hücre Metabolizmanız
İnsanlarda, su ve besinlerin nasıl içeri taşındığı ve metabolik ürünlerin nasıl dışarı taşındığı herkes tarafından bilinir. Hücrelerde bu taşıma, hücre zarı olarak bilinen yüzeylerindeki açıklıklar üzerinden gerçekleşir. Hücre zarındaki “valfler” gerektiğinde açılır ve kapanır. Bu mekanizma, voltaj potansiyeline, yani hücre içi ve hücreler arası boşluk arasındaki gerilim farkına dayanır. Bu potansiyelin doğru veya yanlış miktarı, sağlıklı veya hastalıklı hücre metabolizmasından sorumludur.
Frekans Uygulaması
Az önce bahsettiğimiz gibi, maddenin hücre içine ve dışına taşınması bir tür manyetik kontrollü valf mekanizması üzerinden işler. Gerilim potansiyeli, yani hücrenin içindeki voltaj ile hücreler arasındaki voltaj arasındaki fark, (fizyolojik olarak) sağlıklı hücre metabolizmasından sorumludur. Bizim görüşümüze göre, bu mekanizma frekansların vücutta birçok farklı amaçla uygulanabilmesinin nedenini açıklıyor.
Healy ile Tamamen Sağlıklı Hissedin
Güçlü, aktif ve sağlıklı hissetmek harika bir duygu değil mi? Ne de olsa sağlıklı bir beden ve zihin, yaşam kalitesi anlamına gelir. Bu yüzden Healy, formda kalmanıza, biyoenerjetik olarak yeniden canlanmanıza ve ağrınızın azalmasına yardımcı olacak uygulamalar sunuyor. Healy enerji rezervlerinin akışını iyileştirmek ve enerji depolarınızı harekete geçirmek üzere canlılığınızı arttırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Takip ve Bilgi için:
Instagram healy.life.turkey
GSM 0530 011 3344

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.