HEALY PROGRAMLARI (Golden Cycle-Altın Döngü)

HEALY PROGRAMLARI
ALTIN DÖNGÜ – HEALY GOLD
Dr. Nuno Nina’nın Altın Döngü programları son derece değerlidir. Bu güçlü programlar destek ve önleme, olumsuz etkilerden kurtulma, optimum enerji dengesi, refah ve en önemlisi rahatlama sağlar.
Bu modül, 7 adet karma programdan oluşur. Bu programlar bağışıklığı düzenleyici, dengeye getirici, sinir sistemini rahatlatıcı, kaslar ve boşaltım sistemi ile ilgili olarak ortalama bir insanın ihtiyacı olan genel program frekanslarını içerir.
Buradaki programları ihtiyaca göre sırası ile ya da rasgele kullanabilirsiniz. Sürekli olarak dışsal etkenlerin ve bozuk beslenme rejimi içerisinde yaşayan bizlerin ideal frekanslara her zaman ihtiyacı vardır.

Bu modülde yer alan programlar:
1. SAF (Pure)
2. DENGE (Balance)
3 .VARLIK (Being)
4. RAHATLIK (Relax)
5. BIRAKMA (Release)
6. ENERJİ (Energy)
7. BAKIM (Care)
Kısaca toksinleri atmada, kasları rahatlamada, sinirsel rahatlık ve enerji kazanmada bu programları kullanabilirsiniz. Genel ihtiyacımız olan birçok özellik bu karma programlarda yer alır.
Saf: Healy Gold’daki Pure programı, Healy’yi ilk kez kullanan herkes için ideal bir başlangıç noktasıdır. Pure, her hücrenin enerji alanının çevresel kirleticiler, toksinler, sağlıksız beslenme ve diğer olumsuz faktörlerin biyoenerjetik etkisinden kurtulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Pure programı, mikro akım frekansları aracılığıyla, her bir hücrenin, hücreler arasında frekans bilgisini iletişim ve paylaşma yeteneğini artırır.
Bakım: Zayıflamış bir biyoenerjetik alan genellikle birçok akut ve kronik hastalıkla ilişkilidir. Enerji alanınızı uygun egzersiz, sağlıklı beslenme ve saf su ile güçlendirmek ve frekansları kullanarak biyoenerjetik dengenizi yeniden sağlamak, iç ve dış sağlığınızı korumanın ve bunu yaparken çok sayıda biyoenerjetik bozukluğu önlemenin bir yoludur. Bu program, çevreniz tarafından sürekli olarak bombalanan bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Denge: Çeşitli bedensel işlevlerin hassas dengesi, refahımız ve sağlığımız için çok önemlidir. Healy’s Balance programı böbreklerin, dolaşımın, lenfatik sistemin ve hormonların biyoenerjetik dengesini ifade eder. Vücudun genel enerji alanının derin biyoenerjetik dengesi için ideal bir programdır.
Varlık: Denge programının beden için yaptığı, Varlık Programı – ruhumuz içindir. Duygusal dengenizi yeniden kazanmanıza ve yaşamın günlük stresleri sırasında merkezde kalmanıza yardımcı olmalıdır. Frekanslar hayatımızın her alanını etkiler. Varlık programının hücrelerinizi uygun frekansta şarj etmesine izin verin.
Enerji: Performansın desteğe ihtiyacı var. İyi eğitimli, rekabetçi bir sporcu, stresli bir yönetici veya meşgul bir anne olsanız da, Energy, yaşamın taleplerine biyoenerjetik olarak yanıt verme yeteneğinizi destekler.
Rahatlık: Relax, rahatlatıcı bir anti-stres etkisi anlamına gelir. Stres, genellikle zihin ve vücuttaki dengesizliklerin nedeni ve sonucudur ve sağlığınızı ve iyiliğinizi zayıflatabilir ve bazı durumlarda bazı hastalıkların nedeni olabilir. Modern yaşam, birçoğumuzu gergin bir durumda tutar ve Relax programı, günlük üzüntü ve stresten kurtulmanıza ve denge hissini geri kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bırakma: Ağrının birçok farklı nedeni vardır – hastalık, hastalık, yaralanma, çevresel toksinler ve hatta duygusal travma. Hepimiz, “kırık bir kalpten öldü” terimini duymuşuzdur. Duygusal ağrı ve travma yeni değildir ve günlük stres faktörleri vücut üzerinde birçok insanın fark ettiğinden daha fazla etkiye sahiptir. Stresörler belirlendikten sonra, beyin vücudu bir savaş ya da kaçma durumuna sokmaya başlar ve vücutta gerçek, fiziksel etkilere neden olur. Stres bunaltıcı hale geldiğinde omuzlarınızdaki gerginliği hissediyor musunuz? Lastik bant etkisi gibi mi? Zamanla beyin ve merkezi sinir sistemi, vücudu ağrı döngüsünü tekrarlayan kronik ağrılı bir duruma sokmaya devam etmeyi öğrenir. Healy’deki klasik ağrı uygulamalarına alternatif veya ek olarak bu Gold Cycle Release programını kullanabilirsiniz. Bu programda, Dengeleme frekansları, ağrının kaynağında serbest bırakılması için vücudun biyoenerjetik alanına – ağrının vücudun neresinde olursa olsun – sistematik olarak iletilir. Daha düşük frekanslarla başlayın ve çalışın. Fazlası her zaman için iyi değildir. Yavaş ve istikrarlı olmak genellikle yarışı kazanır.

Takip ve Bilgi için:
Instagram healy.life.turkey
GSM 0530 011 3344

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.