HEALY PROGRAMLARI (Derin Döngü Modülü)

DEEP CYCLE/ DERİN DÖNGÜ MODÜLÜ:
Tedavi sonrası destek ve tamamlayıcı programlar vardır.
Bu frekanslar, enerji düzeyinde geniş bir olasılık yelpazesi sunar. İstemcilerin uygulamalar sırasında döngüden geçtiği söyleniyor. Klasik uygulama döngülerinin yanı sıra günlük, haftalık ve aylık döngüler vardır. Fiziksel ve enerjik bedenler farklı şifa, salıverme ve salıverme döngülerinden geçer. Bu derin döngü programında, enerjik detoksifikasyon, anahtar organ sistemleri desteği ve enerjik kök neden ile çalışıyoruz. Bu nedenle, siz büyüdükçe, genişledikçe ve geliştikçe mevcut enerjisel varoluş durumunuzu dengelemek ve desteklemek için uygun programı seçmeniz için mevcut döngünüzde nerede oturabileceğinizi bulmak çok yardımcı olabilir.
1- İLK UYGULAMA
2- İKİNCİ UYGULAMA
3- ÜÇÜNCÜ UYGULAMA
4- YAŞAM NEFESİ
5- BÜNYENİN TEMİZLENMESİ
6- SİNDİRİM
7- KÖKLERE GİTMEK
8- SERBEST AKIŞ
9- YENİLENME
10- BÖBREK KADINLAR
11- BÖBREKLER ERKEKLER
12- İÇ HUZUR
İlk Uygulama: İlk uygulamada, bağlantı kurmak ve frekans uygulamasına dair bir fikir edinmek için böbrekler ve akciğerler enerjik olarak uyarılmalı, aşırı duyarlılık azaltılmalı ve denge artırılmalıdır.
İkinci Başvuru: İlk başvuru çok yoğun olmadığı sürece ikinci başvuruda. Böbrekler ve akciğerler enerjik olarak uyarılmalı, aşırı duyarlılık azaltılmalı ve denge artmaya devam edilmelidir.
Üçüncü Uygulama: Daha yoğun bir uygulamaya hazır olur olmaz; bu program böbreklerde, akciğerlerde ve kalpte hızlandırılmış enerjik detoksifikasyon içindir.
Yaşam Nefesi: Zayıflık ve depresyonla ilgili duyguların yanı sıra, göğüs ve çevresindeki doku dahil akciğerler ve çevresindeki organlarla ilgili enerji sorunları vardır. Bu program akciğerler ve çevredeki tüm enerjik rahatsızlıklar içindir. Ayrıca zayıflık ve depresyonla ilişkili duygu ve hisleri de içerir. Üzüntü ve yaşam korkusu.
Tümünü Temizle: Böbrekler, akciğerler, karaciğer, sindirim, lenfatik sistem ve dolaşım sistemi gibi çeşitli metabolik sistemlerin eksiksiz enerjik detoksifikasyonu. Bu program, enerjik yolları detoksifiye ettikten sonra güçlü bir takiptir. Bu programı bir dizi uygulamaya dahil etmeniz önerilir. Fiziksel veya biyoenerjetik sistemin herhangi bir seviyesinde serbest bıraktığımızda, genellikle detoksifikasyon ihtiyacına neden olabilir. Eski toksinleri enerjik bedenden ve zihinden çıkarmak güçlüdür ve bazen rahatsızlık, grip benzeri semptomlar ve yan etkiler taşır. Böbrekler, akciğerler, karaciğer, sindirim sistemi, lenf ve dolaşım sistemi gibi çeşitli sistemlerin tam enerjik detoksifikasyonu her zaman tavsiye edilir ve çoğu zaman takip desteğine ihtiyaç duyar. Nazik ve yavaş hareket edin ve bol su tüketmeyi unutmayın.
Tümünü sindir: Gıdaların parçalanması ve uygun şekilde sindirilmesi ve besin dağıtımı için işlenmesi için biyoenerjetik desteği teşvik eder. Fiziksel düzeyde sindirimle ve aynı zamanda enerjik düzeyde çalışır. Kavramları ve yeni inançları sindirebilmek sağlık ve büyüme için önemlidir. Bu program, ilerlemeyi engelleyebilecek sindirim sorunları için harikadır (örneğin, stres azaldıktan ve böbrekler iyi çalıştıktan sonra bile mide sorunları devam ederse). Bu program için yapışkan elektrotlar bilezik elektrotlarına alternatif olarak kullanılabilir. Ayak akupunktur noktası ST 42. Bağırsaklar, mide, pankreas, safra kesesi ön tarafına ayak bileği hizasına yerleştirilmelidir.
Köklere Git: Zihinsel ve duygusal seviyelerde biyoenerjetik uyarım, fiziksel seviyeyi aşarak. Temel nedenin derinliklerine iniyoruz. Biyokimyasal ve fizyolojik süreçleri etkilemek için aşağıya doğru yayılan kalıcı uyumsuz kök nedenleri bulmamız daha yüksek boyutlardadır. Yalnızca semptomlar azaldığında ve iyileşme süreci başladığında kullanın. Tüm temel vücut fonksiyonları normal şekilde çalışmalıdır. Zihinsel düzeydeki enerjik nedenler, duygusal kalıplar ve bu düzeylerle ilişkili biyokimyasal süreçler şimdi ele alınacaktır. Bu program, bir dizi uygulamanın sonucu olarak uygundur.
Serbest Akış: Dolaşım ve hücrelere oksijen sağlanması için biyoenerjetik destek. Düzensiz ve dengesiz bir kalp atışı bile bu protokol tarafından enerjik olarak desteklenebilir. Temel böbrek ve akciğer dengelemesinin yanı sıra genel enerji sertliği ve dolaşım tıkanıklıkları için kullanıma uygundur. Kalbi ve dolaşımı desteklemeye ek olarak, biyoenerjetik olarak kas gevşemesini destekleyebilir. Biyoenerjetik olarak vücuttaki enerjinin yanı sıra yüksek enerji alanlarında serbest akan enerjiyi destekler. Tüm seviyelerde engelsiz, düzgün dengeli enerji hareketini teşvik etmek.
Böbrek (Tamamı Kadın) – Böbrek (Tamamı erkek)
Kadınlar: Böbrekler, adrenal bezler, mesane, idrar yolları, yumurtalıklar, cinsel organlar ve bağlantılı biyoenerjetik kadın sorunları için enerjik stimülasyon.
Erkekler: Böbrekler, böbrek üstü bezleri, mesane, idrar yolu, prostat, cinsel organlar ve erkekler için diğer bağlantılı biyoenerjetik problemler için enerjik stimülasyon.
Saf Sakin: Enerjik olarak iç huzura, duygusal ve ruhsal dengeye katkıda bulunur. Enerjik kas gevşemesi. Ek olarak, bu frekansların yaşamın fiziksel olmayan yönlerini desteklemesi amaçlanmıştır.
Yenileme: Tıbbi prosedürler uygulanırken yaralanmalardan kaynaklanan dengesiz enerjileri destekleyen biyoenerjetik alana enerjik destek. Ayrıca operasyonlar ve benzerleri için. Bu olaylardan sonra enerjik yenilenme, zihin-beden-ruh bağlantısını desteklemenin güzel bir yoludur. Bu frekanslar ayrıca enerjik olarak kemik büyümesini uyarır. Bu, iyileşmeye ihtiyacı olan sporcular için harika bir programdır. Kemikler, deri, tendonlar, damarlar, sinirler, kaslar, hücreler ve DNA için enerjik destek.
Ringa kanunu şunu belirtir:
“Tüm iyileşme, içeriden dışarı çıkarken, baştan aşağı hareket eder ve semptomların ortaya çıktığı ters sırada gerçekleşir.” Tersine çevirmek için geriye doğru çalışıyor. Böbrekleri veya böbrek enerjisini enerjik olarak desteklemek ve onların düzenleme yeteneklerini (elektrolitler, pH ve benzeri) veya “üst organdan” kaynaklanan ve kendini “ikincil organda” gösteren herhangi bir semptom için teşvik etmek gerektiğinde, mesane, üriner sistem, yumurtalıklar ve vajina ile ilgili enerjik problemler, kadınlarda veya prostatta adet görme ve erkeklerde iktidarsızlık. Bu program erkekler ve kadınlar için böbrekleri ve cinsel organları enerjik bir şekilde desteklemek için tasarlanmıştır. Akupunktur noktası K5 ila K6 (ayağın iç tarafında bileğin altında) elektrot yerleştirme için uygundur. K5 – K6 (veya SP6) tibial sinire yakın..

Takip ve Bilgi için:
Instagram healy.life.turkey
GSM 0530 011 3344

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.