HEALY PROGRAMLARI ( Çakralar )

ÇAKRALAR:
Çakraların her birinin bulunduğu bölgedeki hormon salınımını uyardığını ve bozulan sistemi dengelediğini unutmayın.
Çakralar modülü ile 7 eterik enerji merkezinizi güçlendirin. Tüm canlılar enerji tarafından yaratılır ve bundan oluşur. Enerji merkezlerinizin en iyi şekilde çalışma yeteneği, sizi psikolojik, duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak dengeli tutan şeydir.

1- TAÇ ÇAKRA
2- ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRASI
3- BOĞAZ ÇAKRASI
4- KALP ÇAKRASI
5- KARIN ÇAKRASI
6- SAKRAL ÇAKRA
7- KÖK ÇAKRA
Çakralara takılmayın. Birçoğunu rahatlatan temel programlara odaklanıyoruz. Bununla birlikte, işte enerji merkezleri hakkında söylenenler.
Taç Çakrası:‘Ben ruhum’. Taç çakra konularının enerjisel uyumu ve yüksek Benliğe bağlanma. Fiziksel bağlantı ve yüksek boyutlardan enerji ve bilgi getirme.
Üçüncü Göz Çakrası:‘Ben farkındayım’. Üçüncü göz çakrası konularının enerjik uyumu ve sezginin güçlendirilmesi. Psişik görüşü ve illüzyon yoluyla görme yeteneğini destekler.
Boğaz Çakrası: ‘Ben iletişimim’. Boğaz çakrası konularının enerjik uyumu ve yapıcı iletişimin teşviki.
Kalp Çakrası: ‘Ben sevgi ve şifa veriyorum’. Kalp çakrasının enerjisel uyumu ve bu çakranın ilişkili özellikleri. Kalbin ve empatinin, sevginin, şefkatin enerjik uyarılması ve dengelenmesi. Kalbin enerjisine bağlı olarak yaşam sürmesini destekler.
Solar Pleksus Çakrası: ‘Ben güç ve bilgelikim’. Solar pleksus çakrasının ve bu enerji merkeziyle ilişkili özelliklerin enerjik uyumu. Kendine güven, içsel güç ve kişisel gücün enerjik desteği.
Sakral Çakra: ‘Ben yaratıcılık ve cinsellik’. Sakral çakranın ve bu enerji merkeziyle ilişkili özelliklerin enerjik uyumu. Yaratıcılığın ve dengeli cinselliğin enerjik uyarımı.
Kök Çakrası: ‘Güvene dayandım ve hayatımda kendimi güvende hissediyorum’. Kök çakranın enerjisel uyumu ve bu enerji merkezi ile ilişkili özellikler. Kişinin hayatında yeryüzünde kendini güvende hissetmesi için temel güvenin enerjik aktivasyonu.

Takip ve Bilgi için:
Instagram healy.life.turkey
GSM 0530 011 3344

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.